اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
جمعه, 31 شهریور 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

نرخ کرایه سرویس مدارس بروجرد ۱۰ درصد افزایش یافت مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر سایت   
چهارشنبه, 15 شهریور 1396 ساعت 11:16

مسئول بازرسی تاکسیرانی بروجرد گفت: نرخ کرایه سرویس مدارس بروجرد ۱۰ درصد افزایش یافت و بیش از ۵۰۰ دستگاه تاکسی دانش آموزان را جابجا می کنند.

علی مایلی مسئول بازرسی تاکسیرانی بروجرد گفت: نرخ کرایه سرویس مدارس امسال در بروجرد ۱۰ درصد افزایش یافته که کرایه درون شهرک ها ۵۵ هزار تومان، داخل شهری ۶۵ هزار تومان و شهر به شهرک و بالعکس ۷۰ هزار تومان تعیین شده است.

وی اضافه کرد: امسال مبلغ پنج هزار تومان به سرویس مدارس اضافه شده و تنها تاکسی های درون شهری می توانند به عنوان سرویس مدارس دانش آموزان را جابجا کنند و تاکسی های برون شهری که اقدام به کار نمایند به پارکینگ منتقل می شوند.

مایلی اظهار داشت: کوی پزشکان جزء شهرک ها محسوب نمی شود و کرایه سرویس مدارس در این منطقه به صورت کرایه شهری محاسبه می شود و امسال برچسب های متفاوت بر روی سرویس مدارس نصب خواهد شد.

به گفته وی تا کنون ۵۰۰ تاکسی در بروجرد دانش آموزان را جابجا می کردند اما تاکسیرانی بروجرد این آمادگی را دارد که در صورت نیاز تاکسی های بیشتری را در اختیار مدارس قرار دهد.

مسئول بازرسی تاکسیرانی بروجرد تصریح کرد: سرویس های مدارس موظف به جابجایی چهار نفر دانش آموز هستند و در صورت مشاهده دانش آموزان بیشتر از چهار نفر در سرویس مدرسه برخورد می شود.

وی افزود: مدارس به هر میزان تاکسی که برای سرویس مدارس نیاز دارند اطلاع دهند تا در اختیار آنها قرارگیرد و والدین دانش آموزان در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی رانندگان سرویس مدارس موضوع را سریعا اطلاع دهند تا رسیدگی شود.

 


 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.