اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
جمعه, 31 شهریور 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

سرپرست شهرداری بروجرد: شهرداری بروجرد در بخش اداری با ۵۰۰ نیروی مازاد مواجه است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر سایت   
سه شنبه, 24 مرداد 1396 ساعت 15:12

آقای غلام عباس یاراحمدی ظهر روز دوشنبه در نشست شورای شهر پنجم بروجرد با اشاره به لزوم ساماندهی نیروهای شهرداری بروجرد اظهار داشت: شهرداری بروجرد در حوزه خدمات شهری کمبود نیرو دارد حال‌آنکه در بخش اداری با تراکم بیش‌ازحد نیاز نیرو مواجه است.

وی با اشاره به ادغام سازمان‌های شهرداری در آینده افزود: تعداد سازمان‌های شهرداری‌ها از ۱۳ سازمان به دستور وزارت کشور به ۷ سازمان کاهش می‌یابد و بنابراین تراکم نیرو در این سازمان‌ها سبب بروز مشکلاتی خواهد شد که باید پیش از وقوع این مشکلات با شایسته‌سالاری و بهره‌گیری از نیروهای خلاق و کارآمد مانع بروز مشکلات بعدی شد.

سرپرست شهرداری بروجرد عنوان کرد: با توجه به تراکم نیرو در شهرداری بروجرد باید از ورود نیروهای جدید جلوگیری شود چراکه ابن نهاد با توجه به جمعیت شهرداری بروجرد حداکثر به ۸۰۰ نیرو احتیاج دارد درحالی‌که هم‌اینک با بیش از ۱۳۹۰ نیرو در سازمان‌های مختلف ۴۰۰ تا ۵۰۰ نیروی مازاد بر نیاز دارد که باید تعدیل‌شده تا به استاندار لازم برسیم.

وی  تصریح کرد: مازاد نیرو در بخش اداری بسیار مشهود است و این در حالی است که این نیروها با عنوان خدماتی وارد شهرداری شده‌اند اما هیچ‌یک هدف کار خدماتی ندارند برای همین در بخش اداری متمرکزشده‌اند.

آقای یاراحمدی ریخت‌وپاش‌های زیاد در بدنه شهرداری را عامل بدهی ۱۰۰ میلیارد تومانی این نهاد دانست و بیان کرد: جلوگیری از هزینه‌های مازاد و پیگیری برای درآمدی پایدار برای شهرداری در کنار احداث ساختمان‌های درآمدزا همچون شهربازی می‌تواند نتیجه‌بخش باشد.

وی خواستار جلوگیری از بذل و بخشش املاک شهرداری به سازمان‌ها و نهادهای دیگر شد و گفت:  باید املاک شهرداری مشخص و ثبت شود تا همچون گذشته از بین نروند.

سرپرست شهرداری بروجرد با اشاره به پایین بودن سرانه فضای سبز در بروجرد اظهارداشت: باید فضای سبز در کنار حفظ باغات سطح شهر توسعه یابد تا به استاندارد سرانه فضای سبز در کشور دست‌یابیم.

 


 

 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.