اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
شنبه, 29 مهر 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

گزارش تصویری از مراحل نصب ۳ المان شهری در بلوار زیبای بهشت و همچنین بازدید و نظارت شهردار محترم از این مراحل مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ناشر   
دوشنبه, 18 اردیبهشت 1396 ساعت 13:05

آقای مهندس منوچهر یوسفی در این خصوص اظهار کرد: المان‎های شهری علاوه بر زیبایی‎بخشی به شهر، با پیامی که به شهروندان انتقال می‎دهند، نقش مهمی در فرهنگ‎سازی ایفا می‎کنند.


وی با اشاره به اینکه ساخت و نصب المان‎های معنادار در شهر یکی از برنامه‎های کاری سال جاری شهرداری بروجرد است، عنوان کرد: این المان‎ها همگی توسط هنرمندان بروجردی طراحی و با نظارت شهرداری ساخته شده‎اند.


شهردار بروجرد بیان کرد: نمونه‎ای از این المان‎ها، ساخت مجسمه‎ای از یک کارگر زحمت‎کش خدمات شهری است که در پیامی زحمات کارگران این حوزه را در نظافت عمومی شهر به تصویر کشیده است.


آقای مهندس یوسفی خاطر نشان کرد: شهروندان باید به پاس احترام به کارگران خدمات شهری شهرداری که مسوولیت نظافت شهر و جمع‎آوری زباله‎ها را بر عهده دارند، خود را در حفظ زیبایی و نظافت شهر سهیم بدانند.


وی اضافه کرد: المان‎های دیگری نیز در باغ خانواده و بلوار بهشت ساخته و نصب شده است که هر کدام حاوی پیامی برای شهروندان هستند.


شهردار بروجرد گفت: طراحی و ساخت المان‎های دیگری نیز در دستور کار شهرداری قرار گرفته است که با جانمایی صحیح ساخته و نصب می‎شوند.


آقای مهندس یوسفی به انتشار فراخوان عمومی طراحی المان‎های شهری توسط سازمان زیباسازی شهرداری بروجرد در سال گذشته اشاره و اظهار کرد: در این فراخوان از شهروندان خوش فکر و صاحب ایده برای ارایه طرح‎های موثر در جهت زیباسازی هر چه بیشتر شهر دعوت به عمل آمد.


وی با اشاره به اینکه این فراخوان همچنان به قوت خود باقی است، عنوان کرد: شهرداری بروجرد آماده دریافت نقطه نظرات و طرح‎های شهری در زمینه‎های مختلف با محوریت بهسازی مسیر پیاده‎روها، تقاطع و کوچه‎ها، نقاشی با نقش برجسته‎های دیواری، بهسازی پایه و سیمای درختان، فضاها یا سکوهای مکث در مسیر و طراحی المان‎های شهری است .


شهردار بروجرد در خصوص نصب المان‎های نوروزی و یوم‎الله دهه فجر در بهمن ماه سال گذشته بیان کرد: خوشبختانه المان‎های مناسبتی نسبتأ خوبی در این ایام در سطح شهر نصب شد که مورد توجه شهروندان نیز قرار گرفت.


آقای مهندس یوسفی ادامه داد: می‎کوشیم المان‎هایی را در اماکن مختلفی همچون مناطق تفریحی، گردشگری، معنوی و ورزشی که نقش بسزایی در زیباسازی شهر داشته و برای همگان دارای مفهوم باشد، نصب کنیم.


وی افزود: با وجود همه مشکلات مالی که شهرداری با آنها مواجه است، لحظه‎ای کار خدمات‎رسانی و جلب رضایت شهروندان را متوقف نکرده و در حد توان و بضاعت مجموعه‎ای از فعالیت‎ها و اقدامات خدماتی را به شهروندان ارائه می‎دهیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.