اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
جمعه, 31 شهریور 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

شهردار بروجرد: مسکن مهر بروجرد هنوز به شهرداری تحویل داده نشده است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ناشر   
دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 12:13

آقای مهندس منوچهر یوسفی ضمن بیان مطلب فوق افزود: طی سال های گذشته حدود ۲۴ شهرک به شهر بروجرد اضافه شده که بزرگترین آنها سایت مسکن مهر شهرستان بوده که در حال حاضر ۱۳ هزار نفر در آن ساکن شده اند.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه مناطق با بیش ازپنج هزار نفر جمعیت شهر محسوب شده ولی شهرک مسکن مهر با این حجم جمعیت بدون آماده شدن زیر ساخت های اولیه شهری احداث شده است و این امر مشکلاتی برای ساکنان آن ایجاد کرده است.

شهردار بروجرد اظهارکرد: واحدهای تجاری برای این حجم از سکونت در منطقه تعریف نشده که شهرداری با استقرار کانکس اقدام به ایجاد بازارچه ای برای خریدهای روزانه اهالی این شهرک نموده است.

آقای مهندس یوسفی ادامه داد: همچنین جابجایی وعبور مرور ساکنان سایت مسکن مهر بروجرد نیازمند ۱۰ دستگاه اتوبوس بوده که این مهم نیز توسط سازمان اتوبوس رانی شهرداری شهرستان انجام و ایستگاه تاکسی درون شهری نیز در این منطقه برای استفاده مردم این شهرک ایجاد شده است.

وی تاکید کرد: براساس قانون ساخت شهرک ها توسط هر نهاد و سازمانی که انجام شده باید کارهای زیر بنایی و روبنایی را آماده کرده و بعد از آن تحویل شهرداری شود در حالی که زیر ساخت های این سایت تکمیل و تحویل نشده ولی ارائه خدمات به شهروندان توسط شهرداری در این سایت درحال انجام است.

شهردار بروجرد با اشاره به ساخت ۲ بلوار در مسکن مهر بروجرد گفت: آبیاری و کاشت عناصر گیاهی در این بلوارها برای شهرداری هزینه بر بوده در حال اجرا و کار آسفالت ریزی برخی مسیرها نیز انجام شده است.

آقای مهندس یوسفی وضعیت جمع آوری زباله های مسکن مهر بروجرد را نامطلوب دانست و افزود: با اینکه جمع آوری زباله های این منطقه به شهرداری مربوط نبوده ولی پیمانکاری برای این مهم مشخص و ادارات خدمات رسان باید وارد کار شوند.

وی یادآور شد: هم اکنون جداول مسکن مهر مملو از نخاله بوده وکار تبدیل این مناطق به فضای سبز نیازمند هزینه بالا بوده که تعاونی ها باید نسبت به جمع آوری وانتقال آنها به معدن نخاله های شهرستان اقدام کرده وهمچنین اداره راه و شهرسازی شهرستان نیز باید اقدامی جدی برای بسته شدن پرونده مسکن مهر بروجرد کند.

بیش از ۶ هزار واحد مسکونی در قالب مسکن مهر در بروجرد ساخته شده است.

 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.