اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
جمعه, 31 شهریور 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

رئیس تاکسیرانی بروجرد: مشکل ترافیک بروجرد تنها با طرح ترافیک ساعتی حل می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ناشر   
شنبه, 18 دی 1395 ساعت 13:19

آقای حسن غیاثوند رئیس تاکسیرانی بروجرد ضمن اظهار خبر فوق گفت: چند سال است که ترافیک در برخی از نقاط بروجرد به اوج خود رسیده اما طرح ترافیک تا کنون در این شهر اجرا نشده است.

 

وی اضافه کرد: ترافیک در خیابان های سید مصطفی، شهدا، صفا و بحرالعلوم خصوصا در ساعات ظهر و عصر بسیار شدید است که ضروری است تا هر چه زودتر این طرح اجرا شود.

 

به گفته وی اختلاف نظرهای زیادی برای اجرای طرح ترافیک در بروجرد وجود دارد که همین امر سبب شده تا طرح در بروجرد اجرا نشود و هر بار که این طرح تا مرز اجرا می رود با مخالف هایی روبرو می شود.

 

آقای غیاثوند یکی از بهترین راه ها برای حل مشکل ترافیک در بروجرد را اجرای طرح ترافیک ساعتی برشمرد و افزود: با اجرای این طرح و جلوگیری از ورود خودروهای شخصی به محدوده های در نظر گرفته شده قطعا مشکل ترافیک بروجرد حل می شود.

 

وی بیان کرد: این طرح  در فاز اول باید در مسیرهای شهدا، صفا، بحرالعلوم و سید مصطفی اجرا شود و این برنامه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ ظهر و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۰ اجرا شود.

 

رئیس تاکسیرانی بروجرد تصریح کرد: باید برای اجرای این طرح شورای ترافیک تشکیل و کم و کاستی های طرح بیان شود تا این طرح بتواند به خوبی اجرا شود.

 

 

 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.