اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
جمعه, 31 شهریور 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

شهردار بروجرد مطرح کرد: ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری بروجرد با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ناشر   
سه شنبه, 14 دی 1395 ساعت 21:44

آقای مهندس منوچهر یوسفی ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: یکی از برنامه‎های شهرداری این شهرستان استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در قالب اجرای پروژه‎های مشارکتی در جهت ساخت مجتمع‎های تجاری، رفاهی و تفریحی و ایجاد درآمد پایدار است.

وی عنوان کرد: استفاده بیشتر از ظرفیت بخش خصوصی کارآمد در اجرای فعالیت‎های عمرانی در بروجرد نیازمند پذیرش این مهم از سوی شهروندان و مسئولان دستگاه‎های مختلف است.

شهردار بروجرد با اشاره به اینکه هم اکنون چند مجتمع تجاری - رفاهی با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری این شهرستان در حال ساخت است، بیان کرد: یکی از این مجتمع‎ها با سهم مشارکتی ۵۶ درصدی شهرداری در زمینی به مساحت ۶۰۰ متر مربع در خیابان شهدا و با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی مرداد ماه سال آینده به بهره‎برداری می‎رسد.

آقای مهندس یوسفی خاطرنشان کرد: پس از گذشت ۱۰ سال توقف، در سال‎های اخیر عملیات اجرایی ساخت مجتمع هشت بهشت با سهم مشارکتی ۲۶ درصدی شهرداری بروجرد از سر گرفته شده است و این پروژه هم اکنون نیز پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصدی دارد.

وی ادامه داد: همچنین در سال‎های اخیر با همکاری بخش خصوصی در طبقه فوقانی مجتمع امام رضا(ع) شهرستان بروجرد سالن پذیرایی و شهربازی راه‎اندازی شده است که سهم شهرداری این شهرستان از مشارکت در راه‎اندازی آنها ۳۵ درصد است.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود عملکرد شهرداری بروجرد در حوزه عمرانی در سال‎های اخیر را موفقیت‎آمیز خواند و عنوان کرد: رفع نواقص موجود در حوزه خدمات شهری این نهاد نیازمند تلاش بیش از پیش است.

آقای مهندس یوسفی از اتوماسیون اداری به عنوان یکی از ضعف‎های حوزه اداری شهرداری بروجرد یاد و خاطرنشان کرد: تلاش شهرداری این شهرستان در راستای ارتقاء اتوماسیون اداری و کاهش مراجعات شهروندان برای دریافت خدمات متعدد از این نهاد ادامه دارد.

وی تاکید کرد: پرداخت قبوض نوسازی با استفاده از خودپردازها و سیستم تلفن و بدون مراجعه به شهرداری اقدامی است که در غرب کشور برای نخستین بار در شهرداری بروجرد رخ داده است.

شهردار بروجرد تصریح کرد: همچنین انجام اقدامات لازم به منظور دریافت پروانه‎های ساختمانی از طریق سیستم‎های الکترونیکی با هدف کاهش مراجعات شهروندان به این منظور به شهرداری در دستور کار این نهاد قرار دارد.

 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.