اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
جمعه, 31 شهریور 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

طی ۹ ماهه نخست امسال؛ آتش نشانی بروجرد ۷۳۳ مورد عملیات اطفای حریق و امداد و نجات انجام داده است مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ناشر   
شنبه, 04 دی 1395 ساعت 10:46

آقای نادر موسیوند معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: از ابتدای سال جاری تا نون سازمان آتش نشانی بروجرد با چهار ایستگاه در سطح شهر ۷۳۳ مورد عملیات اطفای حریق و امداد و نجات انجام داده است.

 

وی اضافه کرد: در ۹ ماهه اول امسال ۳۶۸ مورد حریق در فضای سبز و زمین های کشاورزی رخ داده که در مقایسه با سال گذشته این آتش سوزیها ۲۰ درصد افزایش یافته است.

 

به گفته وی همچنین حریق در منازل مسکونی ۹۴ مورد بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۱۰ درصد افزایش یافته است.

 

آقای موسیوند از حریق در ۴۴ واحد تجاری خبر داد و افزود: یکی دیگر از مکان هایی که با افزایش حریق روبرو هستند واحدهای تجاری است که ۸۰ درصد آتش سوزیها در منازل مسکونی و واحدهای تجاری اتصالی برق و نقص در سیستم وسایل گازی است.

 

وی تصریح کرد: نجات از آسانسور ۸۷ مورد، حیوانات ۵۸ مورد، کشف جسد چهار مورد و غرق شدگی هم دو مورد طی این مدت در بروجرد توسط آتش نشانی عملیات امداد و نجات انجام شده است.

 

معاون عملیاتی آتش نشانی بروجرد از افزایش گاز گرفتگی با منواکسید کربن خبر داد و گفت: سال گذشته چهار مورد با گاز منواکسید کربن جان خود را از دست دادند اما از ابتدای سال جاری تا کنون هشت نفر با نشت این گاز در بروجرد فوت کرده اند.

 

به گفته وی همچنین مسمومیت با گاز منواکسید کربن طی ۹ ماهه نخست امسال ۱۲ مورد بوده است.

 

آقای موسیوند اضافه کرد: با توجه به قرارگرفتن در فصل سرما به همه شهروندان توصیه می شود در صورتی که از وسایل گرمایشی برقی استفاده می کنند بعد از خروج از منزل یا واحد تجاری حتما آن را خاموش کنند تا در صورت نوسان برق و یا اتصالی حادثه ای رخ ندهد.

 

 

 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.