اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
جمعه, 31 شهریور 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

از بهمن ماه؛ پرداخت کرایه تاکسی در بروجرد الکترونیکی می شود مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط مدیر سایت   
چهارشنبه, 17 آذر 1395 ساعت 20:38

آقای حسن غیاثوند  رئیس سازمان تاکسیرانی بروجرد گفت: سیستم پرداخت الکترونیکی بر روی همه تاکسی های بروجرد نصب می شود و هر یک از شهروندان به وسیله کارت می توانند کرایه خود را پرداخت کنند.

وی اضافه کرد: هزینه دستگاه روی تاکسی ها حدود ۷۰۰ هزار تومان است که به صورت اقساط هر ماه ۳۰ هزار تومان رانندگان تاکسی  پرداخت می کنند.

به گفته وی با اجرای این کار علاوه بر صرفه جویی در وقت، مشکل پول خرد کرایه تاکسی هم حل می شود که این طرح از بهمن ماه آغاز می شود.

آقای غیاثوند از ورود ۵۰ دستگاه خودروی آریو به بروجرد خبر داد و گفت: این تعداد تاکسی قرار است در صورت داشتن متقاضی در مسیرهای ترمینال و اشترینان فعال شوند.

به گفته وی هزینه این خودرو ۴۶ میلیون تومان است که هفت میلیون آن را راننده به صورت نقدی پرداخت می کند و خودرو را تحویل می گیرد و ۳۹ میلیون مابقی به صورت هر ۶ ماه چهار میلیون پرداخت می کند.

رئیس سازمان تاکسیرانی بروجرد با اشاره به طرح تعویض خودروهای فرسوده اضافه کرد: تا کنون ۲۷۰ راننده تاکسی در بروجرد خودروهای جدید را تحویل گرفته اند.

 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.