اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
سه شنبه, 25 مهر 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

جایگزینی احسان مهاجر شجاعی در شورای اسلامی شهر بروجرد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ناشر   
چهارشنبه, 06 مرداد 1395 ساعت 08:34

اﺣﺴﺎﻥ مهاجر شجاعی چند روزی است که با حکم مصطفی مدبر، مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بعنوان مشاور مدیرعامل شرکت توسعه و سرپرست مجموعه ورزشی شهید کشوری منصوب شده است.

ﻋﻀﻮ سابق تیم ملی دو و میدانی ایران که مورد وثوق وزیر ورزش است، می گوید: در طول این ٣ سال و چند ماه تمام تلاشم را کردم که عضو موثری در شورای شهر باشم اما حالا حس می کنم با توجه به اعتماد وزیر ورزش و مدیرعامل شرکت توسعه در مسئولیت جدید می توانم برای شهرم مفیدتر باشم.

وی افزود:  تا دو هفته دیگر استعفای خود را تقدیم رئیس شورای شهر می کنم و از صمیم قلب آرزو می کنم فرد جایگزین در چند ماه باقیمانده در مسیر تقویت شورای چهارم قدم های موثری بردارد.

شجاعی با اشاره به اینکه خدمت به مردم فهیم بروجرد افتخار بزرگی است تصریح کرد: امیدوارم با توجه به مسئولیتم در شرکت توسعه بتوانم در راستای ساخت و تجهیز اماکن ورزشی بروجرد منشأ خدمت بوده و به توسعه ورزش در زادگاهم کمک کنم.

 

 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.