اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
سه شنبه, 25 مهر 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

رئیس شورای شهر بروجرد: همه شهرداریها مشکل مالی دارند و حقوق چند ماه کارگران را پرداخت نکرده اند مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط ناشر   
دوشنبه, 13 اردیبهشت 1395 ساعت 09:10

آقای عباس شمس الدینی  رئیس شورای شهر بروجرد در گردهمایی اعضای شوراهای شهر استان لرستان در بروجرد گفت: شورا یک نهاد مردمی و جایگاه ویژه ای دارد و مظهر اقتدار یک کشور است .


وی اضافه کرد: انضباط مالی در شهرداری و اداری کمتر مورد توجه قرار می گیرد اما اگر انضباط مالی رعایت شود بسیاری از مشکلات موجود حل خواهد شد.

به گفته وی اگر بتوان مدیریت یکپارچه شهری انجام و درآمد پایدار در شهرداری ایجاد شود حقوق معوقه کارگران شهرداری پرداخت و بسیاری از مشکلات مانند مبلمان شهری و مسائل دیگر برطرف می گردد.


آقای شمس الدینی اظهار داشت: چند وقت پیش سرمایه گذاری برای اولین بار در بروجرد با مشارکت شهرداری شهربازی را با ظرفیت 700 نفر احداث کرد و هدف دیگر در شورای شهر بروجرد توسعه صنعت گردشگری است چرا که در بروجرد ظرفیت ها و مناطق گردشگری بسیاری وجود دارد و می توان از این ظرفیت استفاده کرد .

به گفته وی تنها راه برون رفت از مشکلات جذب سرمایه گذار و توسعه گردشگری است که با این کار مشکل بیکاری و عدم کسب و کار حل می شود.

وی بیان کرد: امروز همه شهرداریها مشکل مالی دارند به طوری که برخی از شهرداریها حقوق  ماه ها کارگران را پرداخت نکرده اند و شهرداری بروجرد نیز با این مشکل همراه است.

رئیس شورای شهر بروجرد گفت: با توجه به رکود اقتصادی در شهرداری اما یک روز کار عمرانی متوقف نشده است.

 


 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.