اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً
جمعه, 31 شهریور 1396
 
 

پیام شهردار

راهنمای سایت

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری

 

 

مرکز آموزش علمی کاربردی

 

ریاست مرکز آموزش علمی کاربردی: جناب آقای دکتر کرم الله جوانمرد

**************************************

**************************************

تاریخ تاسیس دانشگاه:1388

در سال 1388 با دستور جناب آقای گودرزی شهردار محترم بروجرد، مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بروجرد با پذیرش دانشجو در سه رشته معماری، فناوری اطلاعات و ارتباطات و گل و گیاه زینتی کار خود را آغاز نمود. هدف اصلی تأسیس این دانشگاه ارتقاء سطح علمی و عملی کارکنان شهرداری و سایر بخش های خصوصی و دولتی بوده و هم اکنون توانسته است به عنوان یکی از مراکز معتبر آموزشی در سطح شهرستان بروجرد مطرح گردد. طی عمر کوتاهی که از تأسیس این مرکز می گذرد توانسته در رشته های خوبی نسبت به جذب دانشجو اقدام نماید. به طوریکه در حال حاضر در مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته های معماری، ساختمان، فناوری اطلاعات، عمران، شهرسازی و ترافیک و حمل و نقل شهری پذیرش دانشجو دارد. امید است در آینده نه چندان دور، همچنان که در چشم انداز توسعه این مرکز دیده شده است، بتواند در مقاطع بالاتر و رشته های متنوع به پذیرش دانشجو بپردازد . ورود دانشجو در این دانشگاه به دو صورت پودمانی و ترمی می باشد. پودمانی در مقطع کاردانی به کنکور نیازی ندارد و دانشجویان به صورت شرط معدل ثبت نام می شوند که داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت برای پسران الزامی می باشد، ودر پایان از دانشجویانی که بدون کنکور وارد دانشگاه شده اند یک آزمون جامع گرفته می شود و دانشجویانی که در این آزمون موفق شوند مدرک خود را دریافت می کنند.

 

به طور کلی اهداف آموزش علمی کاربردی را می توان در موارد ذیل خلاصه نمود:

1- ایجاد بستر مناسب برای فعالیت همه جانبه صنعتی، نظامی و دانشگاهی در گسترش اعتلای دانش و پژوهش علمی کاربردی کشور

2- ارتقای شاخص های کمی و کیفی آموزشهای کاربردی در جامعه

3- فراهم سازی زیر بنای مناسب به منظور به کارگیری توان دانش آموختگان دوره های نظری در حل مسائل کاربردی

4- زمینه سازی زیر بنای مناسب برای ایجاد انتقال تکنولوژی نوین

دانشگاه علمی کاربردی شهرداری بروجرد در حال حاضر داراری 850 دانشجو می باشد. از نقطه نظر ایجاد فرصت های شغلی در جامعه این نکته حائز اهمیت است که تاسیس این دانشگاه تاکنون توانسته است 20 فرصت شغلی ثابت و حدود 250 فرصت شغلی به صورت حق التدریس ایجاد نماید.

************************

آدرس : بروجرد انتهای بلوار بهشت جاده کمربندی

مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری بروجرد

تلفکس : 2-42307001

 

شعار سال

خدمات الکترونیکی

 
 
 
Designed & Developed by: Sepanta Group Team.